Mechanizuotas glaistymas ir dažymas

MB "Rokeima" atlieka visus vidaus apdailos darbus. Glaistymas ir dažymas - tai procesai, be kurių neįsivaizduojama apdaila. 

Be įprasto rankinio glaistymo ir dažymo, MB "Rokeima", stengdamasi užtikrinti šių procesų spartą ir kokybę, savo klientams siūlo mechanizuotą glaistymo ir dažymo būdą.

Naudojant profesionalią įrangą, darbo našumas yra keliskart didesnis. Per dieną galima nuglaistyti iki 600 kv.m, o nudažyti iki 1000 kv.m.

Darbo našumas - ne vienintelis privalumas. Mechanizuotu būdu glaistymas ir dažymas atliekamas kokybiškiau, nes glaistas ir dažai pasidengia tolygiai.

Sužinokite kainą

Technologija

Mechanizuotas glaistymas ir dažymas atliekamas specialia įranga. MB "Rokeima" naudoja profesionalią "Graco" gamintojo įrangą.

Glaistas (dažai) per specialius purkštukus yra  purškiamas ant glaistomo (dažomo) paviršiaus.  Glaistas (dažai) pasiskirsto tolygiai optimalaus storio sluoksniu.              

Mechanizuoto glaistymo ir dažymo technologija tinka ir sienoms, ir luboms. Mechanizuotų apdailos darbų sparta yra 4 kartus didesnė. Ši technologija ypatingai tinka ir yra efektyvi didesniems plotams.                        

Kainos skaičiuoklė

Plotas:
Įveskite plotą kvadratiniais metrais.

Pasirinkite paslaugą:Paskaičiuota kaina yra preliminari. Į ją neįtrauktos medžiagos - glaistas ir dažai. Jei sudomino - kreipkitės. Visad pasiruošę Jums padėti ir pasiūlyti geriausią kainą!

Mechanizuotu būdu glaistoma ir dažoma sparčiau bei kokybiškiau!

Standartinė kaina už glaistymą ir dažymą - 12 € už 1 m2.
Dideliems plotams taikomos ženklios nuolaidos!