Kas yra įtempiamos lubos?

MB "Rokeima" montuoja įtempiamas lubas, kurios, nepaisant sparčiai didėjančio jų populiarumo, mūsuose vis dar yra naujovė. Daugelis mūsų klientų yra girdėję apie jas, bet jiems vis dar kyla klausimas, kas yra įtempiamos lubos?

Įtempiamos lubos – tai pakabinamų lubų sistema, kuomet elastinga, nedegi ir nepralaidi vandeniui PVC (polivinilchlorido) plėvelė tvirtinama prie aliuminio profilių ir, kaitinant ją iki 70  ºC,  įtempiama. Taip gaunamos idealiai lygios ir ilgaamžės lubos. 

Įtempiamos lubos gali būti matinės, blizgios, įvairių spalvų ir paviršiaus tekstūrų, ant jų gali būti atspausti įvairūs piešiniai.

Įtempiamų lubų sudėtyje nėra kenksmingų žmogui ir aplinkai medžiagų, sunkiųjų metalų. 

MB "Rokeima" montuoja kokybiškas, sertifikuotas ir atitinkančias Europos higienos ir sveikatos standartus bei priešgaisrinės saugos reikalavimus įtempiamas lubas, pagamintas Prancūzijoje. 

Sužinokite kainą

Įtempiamų lubų savybės

Ilgaamžės ir patvarios

PVC plėvelė yra itin stipri ir patvari, bėgant laikui ji netrūkinėja, nekeičia savo spalvos. Gamintojas suteikia net 10 metų garantiją!

Ypatingai elastingos ir atsparios drėgmei

PVC plėvelė yra labai elastinga ir tampri, nebijo drėgmės bei vandens  – 1 kv.m. atlaiko 100 l vandens. Užpylus kaimynams, lubos tiesiog įsitemps, o, nuleidus vandenį, jos grįš į pradinę padėtį, neprarasdamos savo savybių.

Nedegios

Įtempiamos lubos yra nedegios ir atitinka visus priešgaisrinius reikalavimus.

Antistatiškos, nereikalaujančios priežiūros

Įtempiamos lubos netraukia dulkių. Apskritai, jos reikalauja mažai priežiūros - užtenka kas 4 - 5 metus pavalyti drėgna šluoste. 

Ekologiškos

Įtempiamos lubos yra ekologiškos, nealergizuoja ir neišskiria jokių toksinių ir kenksmingų medžiagų, todėl nekenkia sveikatai.

Įtempiamų lubų galimybės

Dėl savo savybių įtempiamos lubos gali būti įrengtos bet kokios paskirties patalpose - gyvenamosiose patalpose, voniose, virtuvėse. Įtempiamos lubos puikus sprendimas ir įrengiant komercines patalpas - parduotuves, kavines, biurius ir t.t.

Įtempiamos lubos gali būti įvairių spalvų,  ant jų galima atspausti bet kokį pageidaujamą atvaizdą. Dėl PVC plėvelės elastiškumo  galima išgauti įvairias formas, kurių neįmanoma arba beveik neįmanoma suformuoti naudojant gipso kartono plokštes. Yra begalė rūšių šviestuvų bei daugybė netradicinių apšvietimo sprendimų. Visa tai leidžia neriboti dizainerio fantazijos ir įgyvendinti neįtikėtinus ir unikalius dizaino projektus.

Įtempiamų lubų privalumai

Nedidelė kaina

Lyginant su gipso kartono lubų įrengimo kaina, įtempiamų lubų įrengimas yra maždaug perpus pigesnis.

Greitas ir švarus įrengimas

Paprastai lubų montavimas susideda  iš daugybės procesų - karkaso montavimo, gipso kartono plokščių tvirtinimo, jų glaistymo, dažymo. Lubų įrengimas gerokai užtrunka, o jei tai jau gyvenama ar naudojama patalpa, ją reikia saugoti nuo dulkių, dažų. Įtempiamų lubų įrengimas - greitas ir švarus procesas. Nedidelėse patalpose lubos įrengiamos vos per vieną dieną.

Įtempiamos lubos visad atrodys kaip naujos

Dažnos lubų problemos: atsisluoksniavęs glaisto ar dažų sluoksnis, sutrūkinėjusios siūlės, nuo dulkių papilkėjusi spalva, kondensato kaupimąsis ir pelėsis drėgnuose patalpose. Įtempiamos lubos padės išvengti šių problemų. Jos visad atrodys kaip naujos. Pakaks tik kartą per keletą metų jas pavalyti drėgna šluoste.

Kainos skaičiuoklė

Lubų plotas:
Įveskite lubų plotą kvadratiniais metrais.

Pasirinkite plėvelės rūšį:

Šviestuvų kiekis:
Nurodykite šviestuvų kiekį.

Užuolaidų karnizų ilgis:
Jei užuolaidų karnizai bus tvirtinami prie lubų, nurodykite jų ilgį metrais.

Vamzdžių apdirbimo taškai:
Jei iš lubų yra leidžiasi vamzdžiai (pvz., centrinio šildymo), nurodykite vamzdžių kiekį.Paskaičiuota kaina yra preliminari. Jei sudomino - kreipkitės. Visad pasiruošę Jums padėti ir pasiūlyti geriausią kainą!

Įtempiamų lubų 1 m2 įrengimas kainuoja nuo 15 €

Nepaisant visų savybių, privalumų ir galimybių, tai turbūt pigiausias būdas įsirengti kokybiškas lubas.